به گزارش خبرگزاری فارس، پس از فهرست های مختلف، فهرست نهایی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در حوز‌ه‌های مختف انتخابیه، اسامی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در استان البرز اعلام شد.


البرز :


بر اساس این گزارش،در حوزه انتخابیه کرج، آقایان محمدجواد کولیوند و عزیز اکبریان به عنوان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد نیز مفید کیایی نژاد به عنوان نامزد جبهه متحد تعیین شد.

آذربایجان شرقی :


پس از بررسی های مختلف، فهرست نهایی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه های مختلف انتخابیه استان آذربایجان شرقی مشخص شد.

در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو؛ خانم عشرت شائق و آقایان محمدحسین فرهنگی، محمداسماعیل سعیدی، رسول جلیل زادع علی آجدون زاده، رحیم هم زبان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را تشکیل می دهند.

عباس فلاحی در حوزه انتخابیه اهر و هریس؛ احمد خیری در حوزه انتخابیه بستان آباد؛ در حوزه انتخابیه بناب، رضا رسولی شربیانی در حوزه انتخابیه سراب؛ علی علی لو در حوزه انتخابیه شبستر؛ رضا راثی در حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند؛ مهدی دواتگری در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر؛ شهروز افخمی در حوزه انتخابیه ملکان؛ سید محمدرضا حاجی اصغری و حسنعلی قنبری ممان در حوزه انتخابیه میانه و همچنین غلامحسین شیری در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق دیگر نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در استان آذربایجان شرقی هستند. 

مرکزی :

بر اساس این گزارش، نامزد‌های جبهه متحد اصولگرایان در استان‌ مرکزی نیز به شرح زیر اعلام شده است: عباس رجایی و سید احمد لطفی در حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و همچنین کاظم سپاسی آشتیانی در حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در استان مرکزی خواهند بود.

در حوزه انتخابیه خمین ابراهیم رضایی؛ در حوزه انتخابیه شازند قاسم عزیزی و در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان نیز علیرضا سلیمی نمایندگان جبهه متحد اصولگرایان خواهند بود.

خوزستان :

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اصولگرایان، فهرست نهایی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه های مختلف انتخابیه استان خوزستان مشخص شد.

بر اساس این گزارش، آقایان محمدحسین انصاری، غلامرضا شرفی و جواد سعدون زاده به عنوان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه آبادان انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه اهواز نیز آقایان ناصر سودانی، شبیب جویجری، سید شکرخدا موسوی و جعفر فلسفی نامزدهای مورد حمایت جبهه متحد خواهند بود.

در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک اقای سید هادی طباطبایی؛ در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان اقای حبیب آغاجری؛ در حوزه انتخابیه خرمشهر سید عدنان عدنانی و در حوزه انتخابیه دشت آزادگان قاسم ساعدی نیز نمایندگان جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

اقبال محمدی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر؛ سید راضی نوری در حوزه شوش و سهراب گیلانی در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند نیز دیگر نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در استان خوزستان هستند.


خراسان رضوی :

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق اعلام جبهه متحد اصولگرایان نامزدهای این جبهه در حوزه‌های انتخابیه استان خراسان رضوی به شرح زیر است: در حوزه انتخابیه مشهد، شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان به منظور حفظ وحدت اصولگرایان هفت نفر را برای حوزه انتخابیه مشهد وکلات واجد صلاحیت و مقبولیت دانسته است که اسامی این افراد عبارتند از: جواد آرین منش، محمد حسین زاده بحرینی، سید هاشم بنی هاشم، انسیه غفوری شعرباف، علی مولوی حقیقی، جواد کریمی قدوسی و سید امیر حسین قاضی زاده.

بر این اساس، هیات داوری جبهه متحد اصولگرایان استان خراسان رضوی، می تواند از بین هفت نفر مذکور، پنج را بعنوان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان معرفی نماید. همچنین استفاده از نام جبهه متحد اصولگرایان برای دو نفر دیگر نیز مجاز است.

در حوزه انتخابیه نیشابور، حسین سبحانی نیا و علی معدنی به عنوان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان برگزیده شدند. در حوزه انتخابیه سبزوار نیز، آقایان علی بروغنی و محمدرضا محسنی ثانی به عنوان نامزدهای نهایی برگزیده شدند.

سید محسن امیرکلالی در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار؛ احمد سجادی در حوزه انتخابیه سرخس، فریمان و رضویه؛ غلامرضا اسداللهی در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و همچنین محمدعلی رضایی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات نیز دیگر نامزدهای نهایی جبهه متحد اصولگرایان در استان خراسان رضوی هستند.

بر اساس این گزارش، محمدرضا دهقانی نقندر نیز در حوزه انتخابیه چناران و طرقبه، به عنوان نماینده جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

همچنین؛ حسین محمدزاده در حوزه انتخابیه درگز، محمد رجایی باغسیاهی در حوزه انتخابیه گناباد؛ عباسعلی رستمی ثانی در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج، و محمد اسماعیل نیا در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد به عنوان نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان برگزیده شدند.