خبرگزاری فارس: معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: دانشگاهیان باید استراتژی غربی‌ها در انتخابات را با شکست مواجه کنند.

خبرگزاری فارس: جمشیدی: دانشگاهیان در ناکامی استراتژی غرب در انتخابات نقش مهم دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، علیرضا جمشیدی در جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان گلستان اظهار داشت: مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن از یک ماموریت بزرگ موفق بیرون آمده و بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کردند.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این ایام ما با تقابل استراتژی غرب و استراتژی نظام مواجه هستیم که باید با درایت با آن برخورد کنیم.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان سه مولفه غربی‎ها را در این استراتژی، تاخیر در انجام انتخابات، حضور حداقلی و مخدوش کردن نتیجه انتخابات است که در مقابل استراتژی نظام اسلامی را برگزاری انتخابات در فضای امن و بدون برخورد و بدون تاخیر دانست.

جمشیدی با بیان اینکه بحث تقلب و تخلف را در انتخابات باید از هم جدا کرد، گفت: با ساز و کارهای طراحی شده برای انتخابات، امکان تقلب در انتخابات ایران وجود ندارد و با تخلف هم امکان ندارد سرنوشت انتخابات تغییر کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان اضافه کرد: متاسفانه دشمن به دنبال این است که با کمک مهره‎های ناآگاه و معاند انتخابات را زیر سئوال ببرد که دانشجویان و دانشگاهیان باید با نقش‎آفرینی موثر و تبیین موضوع بتوانند در برابر این حربه دشمن هم ایستادگی کنند.

در ادامه این جلسه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان با بیان اینکه مسئولان آینده نظام از دانشگاه‎ها بیرون خواهند آمد خواستار توجه بیشتر به دانشگاه و دانشگاهیان شده است.

حجت‎الاسلام والمسلمین محمدحسین مازندرانی خاطرنشان کرد: عدم برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی سبب گلایه مقام معظم رهبری شده و نشان می‎دهد که مطالبات ایشان از حوزه و دانشگاه برآورده نشده است.

در ادامه این جلسه روسای دانشگاه‎های استان و مسئولان سیاسی و امنیتی و انتظامی استان به بیان گزارشی در خصوص برگزاری کرسی‎های‎آزاد اندیشی، ارائه راهکارهایی در خصوص جلسات انتخاباتی و ... پرداختند.