خبرگزاری فارس: کارشناس ارشد مسائل سیاسی تاکید کرد: برنامه‏های جریان انحرافی برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی قابل تامل است.

خبرگزاری فارس: کاتبی: برنامه‏های جریان انحرافی در انتخابات قابل تامل است

خبرگزاری فارس: کاتبی: برنامه‏های جریان انحرافی در انتخابات قابل تامل است

به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان ابوتراب کاتبی دوشنبه شب در نشست سیاسی بسیجیان گردان امام روح‏الله (ره) دامغان که در روستای خورزان این شهرستان برگزار شد، گفت: فتنه‏گران برای انتخابات مجلس نهم برنامه دارند و باید مراقب دسیسه‏های آنها بود.

وی با تاکید بر اینکه بسیجیان نسبت به سرنوشت خود و جامعه حساس هستند، با تبیین برنامه‏های جریان انحرافی، جریان فتنه و اصلاح‏طلبان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از اهداف، برنامه‏ها و فعالیت‏های آنها در انتخابات اسفند ماه امسال پرده برداشت.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی از بسیجیان خواست تا در تمام مراحل با حفظ هوشیاری و پیگیری‏های مستمر خود، مسایل را رصد کرده و همواره نسبت به سرنوشت خود و جامعه حساس باشند.

کاتبی همچنین افزود: نقش بسیجیان در تمامی دوران انقلاب را نقشی اساسی و بی‏بدیل بوده است و این پیش‏قراولی باید امروز نیز حفظ شود.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی تصریح کرد: در طول 33 سال عمر انقلاب اسلامی نهادی که در تمام مواقع و در همه جا حضور مستمر و فعالی داشته، بسیج است.

به گزارش خبرگزاری از میامی، همچنین جلسه هم‏اندیشی سرگروه‏های صالحین پایگاه‏های حوزه فدک در سالن اجتماعات این حوزه برگزار شد.

مسئول بسیج خواهران میامی در این باره گفت: این جلسات به صورت فصلی و برای بررسی مسایل و مشکلات حلقه‏های تربیتی صالحین پایگاه‏ها به صورت متمرکز در محل حوزه برگزار می‏شود.

نسرین تاجیان در ادامه اظهار داشت: به دلیل اینکه سرگروه‏های تربیتی پایگاه‏ها، ارتباط نزدیکی با بسیجیان و حلقه‏های صالحین دارند و بیشتر از مسائل و مشکلات آنها آگاه هستند، این جلسات را به صورت متمرکز برگزار می‏کنیم تا مربیان و سرگروه‏ها ضمن بیان مسائل، در خصوص این مشکلات هم‏اندیشی کرده و راه حل‏ها را بیابند.

وی در پایان افزود: فرماندهان بسیج در این جلسات، تجربیات موفق خود را به سایران ارائه می‏دهند تا بتوانند با تعامل و هماهنگی هم، روش‏های نوین اداره این حلقه‏ها را به کار گیرند.